www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:27 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Niemczech, Opieka Nad Osobami Starszymi

Praca W Niemczech, Opieka Nad Osobami Starszymi

 PDF
Telefon: 790408346

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat białogardzki
 Powiat choszczeński
 Powiat drawski
GoWork.pl.

Nasz podopieczny:
Pani Marga ma 84 lata, mieszka w domu wielorodzinnym w mieście Alsdorf.
Alzheimer i demencja  nie pozwala jej na w pełni swobodne funkcjonowanie. Często jest apatyczna, zdezorientowana i zapomina wiele rzeczy. Choruje na osteoporozę, nadciśnienie tętnicze. Starsza Pani porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia i asekuracji. Cierpi na nietrzymanie moczu, więc opiekunka będzie musiała pomóc kobiecie w wymianie pielucho – majtek.
Obowiązki:

Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu, ale również zapewnienie wsparcia Pani Margo codziennym życiu, takim jak: pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, wymianie pielucho - majtek, pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu, przenoszeniu z wózka na łóżko oraz drobnych aktywnościach mobilizujących umysł Pani Margo.

Wymagania:

Od Kandydatek do tej oferty wymagamy:
dostatecznej znajomość języka niemieckiego
doświadczenia w opiece nad osobą starszą
cierpliwość wobec drugiego człowieka

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1000 Euro/netto,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.michalowska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 790408346 o treści: TU WPISUJESZ NUMER OFERTY podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Szczecinie
ul. Kaszubska 52, piętro 2
www.opiekunka.gowork.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google