www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:58 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

 PDF
Telefon: 790408346

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat kołobrzeski
 Powiat koszaliński
 Powiat łobeski
GoWork.pl.

Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie!

Nr referencyjny: NIEM_530A
Nasz podopieczny:

Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!
Pan Guenther jest osobą schorowaną i sparaliżowaną, porusza się tylko za pomocą wózka, korzysta z pielucho - majtek. Choruje na nadciśnienie.
Obowiązki:

To prowadzenie domu, gotowanie oraz zajmowanie się podopiecznym, pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych, pomoc w dojściu do toalety.

Wymagania:

Opiekun musi być osobą z dobrą znajomością języka, podopieczny jest sprawny intelektualnie więc lubi rozmowy, jest bardzo kontaktowy.
Konieczne jest posiadanie doświadczenia oraz braku nałogów. Mile widziane czynne prawo jazdy oraz referencje.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie.
Dobre stawki: do 1500 euro netto

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Szczecinie
ul. Kaszubska 52, piętro 2

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google