www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:58 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Poszukujemy Opiekunki Do Pracy W Niemczech

Poszukujemy Opiekunki Do Pracy W Niemczech

 PDF
Telefon: 790408346

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat koszaliński
 Powiat łobeski
 Powiat myśliborski
GoWork.pl.

Nr referencyjny: NIEM_477A
Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.

Opieki potrzebuje Pan Edmund. Ma 86 lat i mieszka w Süsel. Senior ma problemy z mobilnością, jeździ na wózku inwalidzkim. Senior jest po udarze, choruje na zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, cukrzycę i depresję.

Obowiązki:

Do obowiązków na tym zleceniu należeć będzie: transfer z wózka na łóżko, opróżnianie woreczka na mocz, ubieranie i rozbieranie, kąpiele oraz czuwanie przy podopiecznym w nocy.

Wymagania:

doświadczenie
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Szczecinie
ul. Kaszubska 52, piętro 2

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google