www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:39 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Kobiet W Okolicach Augsburg W Charakterze Opiekunki Osoby Starszej

Praca Dla Kobiet W Okolicach Augsburg W Charakterze Opiekunki Osoby Starszej

 PDF
Telefon: 790408346

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat sławieński
 Powiat świdwiński
 Powiat wałecki
Altenbetreuung

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Nasza podopieczna: Pani Hermiona, 89 lat, 55 kg i 150 cm wzrostu (III stopień opieki)
Miejsce delegacji: okolice Augsburg,
Podopieczna choruje na demencję, często bywa rozkojarzona i zapominalska. Jest w dobrej kondycji psychicznej oraz fizycznej. Mieszka z mężem w domu. Mąż nie wymaga opieki, a jedynie pomocy w opiece nad panią Hermioną. Małżeństwo mieszka w spokojnym, cichym miejscu. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy, apteka, szpital.
Obowiązki:
gotowanie, robienie zakupów;
pranie, prasowanie i sprzątanie domu,
pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
kąpiele, zmiana pielucho – majtek,
czuwanie w nocy,
Wymagania:
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
doświadczenie w pracy z osobą starszą
osoba bez nałogów
mile widziane prawo jazdy
mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
chęć do niesienia pomocy innym
empatia, cierpliwość
organizacja własnej pracy
Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google