www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:75 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Opiekuna Osób Starszych

Praca Opiekuna Osób Starszych

 PDF
Telefon: 790408346

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat policki
 Powiat pyrzycki
 Powiat sławieński
Go Work.pl

Szukasz pracy, jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!
Nasza podopieczna to pani Anna, która ma 93 lata. Jest po udarze, jest osobą leżącą i wymagającą pomocy. Porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Pani Anna jest osobą samotną, rzadko odwiedza ją dalsza rodzina. Seniorka potrzebuje wsparcia i troskliwej opieki.
Obowiązki:
Prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów, porządki.
Pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie pomagać seniorce w spożywaniu posiłków, zmianie pieluch-majtek oraz przenoszeniu z wózka na łóżko.
Wymagania:
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
posiadanie doświadczenia w opiece nad osobą starszą
czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do jazdy samochodem na terenie Niemiec
mile widziane referencje z poprzednich zleceń
Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
wysokie składki ZUS
możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.michalowska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 790408346 o treści: TU WPISUJESZ NUMER OFERTY podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Szczecinie
ul. Kaszubska 52, piętro 2
www.opiekunka.gowork.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google