www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:38 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Sezonowa Rolnictwo Niemcy / Nr. Ref Ks/41/16

Praca Sezonowa Rolnictwo Niemcy / Nr. Ref Ks/41/16

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat choszczeński
Praca Sezonowa Rolnictwo Niemcy / Nr. Ref KS/41/16

Gastro Job Service Agencja Zatrudnienia NR 13346

poszukuje pracowników (2 osoby) z doświadczeniem w pracach rolniczych dla niemieckiego pracodawcy 70 km od Stuttgartu.

MIEJSCE PRACY : Gospodarstwo rolne

Wymagania:

Znajomość j. niemieckiego minimum w stopniu podstawowym
Doświadczenie w pracach polowych/rolnych
Dla jednego pracownika wymagana obowiązkowa umiejętność prowadzenia pojazdów rolniczych
Obowiązki:

Obsługa maszyn i pojazdów rolniczych
Sortowanie jabłek, gruszek, ziemniaków
Inne prace w gospodarstwie rolniczym
Oferujemy:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na okres 6 -ciu miesięcy (do Listopada 2016)
8 eur brutto/h, wymiar czasu pracy 8-10 h dziennie / 6 dni w tygodniu
Potrącane 6 eur dziennie za zakwaterowanie
Wyżywienie we własnym zakresie
Pomoc w dokonaniu formalności i organizacji dojazdu
Prosimy o podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego oferty nr. ref KS/41/16

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, wyłącznie w języku polskim na adres e-mail : biuro@gastro-job.pl

Prosimy o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google