www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:44 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Sezonowa Na Magazynie - Koszalin

Praca Sezonowa Na Magazynie - Koszalin

 PDF
Telefon: 61 853 47 36

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Koszalin
Praca sezonowa na magazynie - Koszalin

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Nr ref. ML/Kosz/06/16

Miejsce pracy: Koszalin

Ilość wakatów: 3

Obowiązki:
-załadunek / rozładunek towarów
-porządkowanie palet
-foliowanie
-sortowanie
-prace porządkowe

Wymagania:
-gotowość do pracy zmianowej, planowanej od poniedziałku do piątku i niektóre soboty
-chęć do pracy
-dobra kondycja fizyczna
-dyspozycyjność w okresie czerwiec-sierpień

Oferujemy:
-pracę sezonową w okresie letnim (czerwiec-sierpień)
-umowę zlecenie
-stawkę godzinową 13,86 zł brutto
-możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-738 Poznań

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google