www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:37 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Poszukujemy Opiekunki Do Pracy W Niemczech

Poszukujemy Opiekunki Do Pracy W Niemczech

 PDF
Telefon: 790408346

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat świdwiński
 Powiat wałecki
 Szczecin
GoWork.pl.

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.
Data i miejsce wyjazdu: okolice Hanau, 03.07.2015 (wyjazd na 3 miesiące)
Opieki potrzebuje Pani Gertuda. Ma 83 lata. Seniorka jest osobą leżącą, potrzebuje pomocy by wstać, jeździ na wózku inwalidzkim, w domu porusza się przy chodziku. Ma problemy z nietrzymaniem moczu.
Obowiązki:
Do obowiązków na tym zleceniu należeć będzie: transfer z wózka na łóżko, ubieranie i rozbieranie, kąpiele, zmiana pielucho – majtek, dbanie o higienę ciała, oklepywanie oraz czuwanie przy podopiecznej w nocy. Opiekunka będzie również prowadziła dom, sprzątała, przygotowywała posiłki, robiła zakupy oraz jeździła z podopieczną na wizyty do lekarza.
Wymagania:
doświadczenie
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym
Oferujemy:
odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Oddział w Szczecinie
ul. Teofila Firlika 19, piętro 1
www.opiekunka.gowork.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google