www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:32 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Roli Opiekunki Dla Pana Theodora

Praca W Roli Opiekunki Dla Pana Theodora

 PDF
Telefon: 790408346

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat białogardzki
 Powiat choszczeński
 Powiat drawski
GoWork.pl.

Miejsce zlecenia: okolice Frankfurtu nad Menem
Senior choruje na nadciśnienie oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu (korzysta z pielucho – majtek). Podopieczny zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się za pomocą chodzika lub na wózku inwalidzkim.
Obowiązki:
Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu oraz opiekę nad seniorem. Do zadań Opiekunki należeć będzie; pomoc podopiecznemu w myciu, ubieraniu, zmiana pielucho – majtek, pomoc w czynnościach toaletowych oraz gotowanie, sprzątanie, pranie.
Wymagania:
Gotowość podjęcia pracy na terenie Niemiec przez 2 – 3 miesiące
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy z osobami starszymi
Mile widziane prawo jazdy
Zapewniamy:
Kandydatką oferujemy legalną oraz bezpieczną pracę
Wyżywienie oraz zakwaterowanie (pokój w domku jednorodzinnym z osobą łazienką i dostępem do Internetu)
Przejazd w obie strony
Wsparcie zespołu Koordynatorów
Kursy doszkalające z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.kachnowicz@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 790408346 o treści: 7274 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Szczecinie
ul. Teofila Firlika 19, piętro 1

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google