www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:41 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Internet Crowd Worker - Testowanie Aplikacji, Praca Zdalna, Dla Studentów, Absolwentów

Internet Crowd Worker - Testowanie Aplikacji, Praca Zdalna, Dla Studentów, Absolwentów

 PDF
Telefon: +861058749301

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat kołobrzeski
 Powiat stargardzki
 Powiat szczecinecki
Internet Crowd Worker - tester

Poszukujemy Internet Crowd Workerów do naszego globalnego zespołu outsourcingowego. Na tym stanowisku Twoim zadaniem będzie udział w zróżnicowanych projektach, mających na celu ulepszenie user experience użytkowników internetu z całego świata. Twoja indywidualna wiedza na temat własnego kraju jest dla nas ogromną zaletą, ponieważ dzięki niej nasi klienci zyskują wgląd w docelowy rynek.
Jako kontraktowy współpracownik iSoftStone będziesz mieć możliwość pracy nad bardzo zróżnicowanymi projektami dla międzynarodowej korporacji. Dodatkowo oferujemy elastyczny czas pracy i konkurencyjne wynagrodzenie.

Opis stanowiska:

- Zadania różnią się w zależności od projektu; generalnie oczekujemy, że wykorzystasz swoją wiedzę i doświadczenie związane z lokalnym rynkiem aby rozumieć, właściwie interpretować i dostarczać konstruktywnych opinii na temat produktów oraz usług oferowanych przez naszych klientów
- Zadania i ich szczegółowe specyfikacje są przekazywane za pomocą internetowej platformy, która pozwala naszym współpracownikom na efektywną pracę w dowolnym, dogodnym dla nich czasie

Wymagania:

- Znajomość języka polskiego na poziomie języka ojczystego
- Dobra znajomość angielskiego (nacisk na czytanie)
- Stałe miejsce zamieszkania - Polska
- Ukończone 18 lat
- Bardzo dobra znajomość polskiej kultury współczesnej (aktualne wydarzenia, newsy, media, historia)
- Odpowiedzialność, zaangażowanie, skrupulatność, orientacja na detal
- Chęć pracy w elastycznym wymiarze godzin
- Dobre łącze internetowe
- Ogólna znajomość kwestii związanych z komputerami i aplikacjami mobilnymi

Warunki pracy:

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, zróżnicowane w zależności od konkretnego projektu. Stanowisko Online Crowd Workera ma character niezależnego współpracownika kontraktowego.

Aby aplikować:

Aby aplikować na stanowisko Online Crowd Workera, proszę przesłać swoje CV za pośrednictwem strony: http://issworld.isoftstone.com/JobDescription/tabid/104/jobid/110/title/Online%20Crowd%20Worker%20-%20Poland/Default.aspx?language=en-US

O iSoftStone:

iSoftStone (NYSE: ISS) to globalna firma, działająca w zakresie outsourcingu IT. Nasz model biznesowy opiera się na wykorzystaniu potencjału kontraktorów pracujących zdalnie, co pozwala nam dostarczać klientom, zorientowanym na dopasowanie swoich produktów do lokalnych rynków, usługi IT najwyższej jakości. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej firmy, zapraszamy na stronę www.isoftstone.com

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google