www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:79 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na święta W Hotelarstwie - Ośrodki Butlins

Praca Na święta W Hotelarstwie - Ośrodki Butlins

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Szczecin
Praca na okres świąt w ośrodkach Butlins

Praca na święta w ośrodkach Butlins – Christmas Team.

Lokalizacja: Minehead, Wielka Brytania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę.
Wynagrodzenie:
- stawka 6,31GBP brutto/godz. (dla osób powyżej 21 roku życia), stawka 5,03 GBP/godz. brutto dla osób poniżej 21 roku życia
- bonus podwójna stawka w Christmas Day, Boxing Day and New Years Day

Opis stanowiska: Praca w ośrodku wypoczynkowym Butlins w okresie świątecznym od 9.12.2013 do 03.01.2014.
Dostępne stanowiska:
Accommodation - praca przy przygotowywaniu pokoi dla gości (housekeeping).
Environmental services - sprzątanie, utrzymywanie ośrodka w czystości.

UWAGA!!!
Spotkanie rekrutacyjne z brytyjskim pracodawcą odbędzie się 30 listopada 2013 piątek w Szczecinie.

To doskonała oferta dla studentów i nie tylko - mamy do zaproponowania 30 miejsc pracy! Możesz wyjechać wspólnie ze znajomymi i ciekawie spędzić czas świąteczny, a przy okazji zarobić i zdobyć nowe doświadczenie.
Więcej informacji na temat pracy w ośrodkach Butlins znajdziecie Państwo na stronie: hotele.lsj.pl

Pracodawca zapewnia:
- pełny wymiar czasu pracy
- zakwaterowanie na terenie ośrodka (brak konieczności dojazdów do pracy) koszt maksymalnie 35 funtów /tygodniowo

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- gotowość do wyjazdu już od 7 grudnia 2013 ( powrót do Polski 03.01.2014)
- nie musisz mieć doświadczenia

Znajomość Języka:
Dobra znajomość j. angielskiego.

Wymagane Dokumenty:

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU NALEŻY:

1.Zapoznać się z informacjami na temat ośrodków, na stronie : hotele.lsj.pl
2. Wysłać CV na adres osrodki@lsj.pl
3. Zarejestrować się w naszym systemie
4. Wypełnić formularz i załączyć w nim potrzebne dokumenty
5. Zadzwonić i osobiście zapisać się na interview z pracodawcą
Tel: 91 814 52 56, 91 813 09 06 od poniedziałku do piątku w godzinach 9 -17

UWAGA:W spotkaniu rekrutacyjnym mogą wziąć udział tylko te osoby, które zarejestrują się na naszej stronie i osobiście zadzwonią, by zapisać się na interview.

REJESTRACJA W SYSTEMIE:
1. Wejdź na stronę hotele.lsj.pl
2. Kliknij na odnośnik „rejestracja w systemie” i załóż konto.
3. Odbierz e-maila aktywacyjnego i dokonaj aktywacji konta, jeżeli go nie dostaniesz - sprawdź swoją skrzynkę spam.
4. Gdy konto jest już aktywne zaloguj się i załóż swój formularz w dziale "Gastronomia/Hotelarstwo" wybierając formularz o nazwie "OŚRODKI WYPOCZYNKOWE BUTLINS /HOTELE WARNER, WIELKA BRYTANIA"

Uwaga: W razie problemu z rejestracją prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Praca Na święta W Hotelarstwie - Ośrodki Butlins
  • Praca Na święta W Hotelarstwie - Ośrodki Butlins 2
  • Praca Na święta W Hotelarstwie - Ośrodki Butlins 3
« Poprzednie | Następne »

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google