www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:36 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Holandia. Praca Na Produkcji Sałatek. Nawet 12,98 €/h

Holandia. Praca Na Produkcji Sałatek. Nawet 12,98 €/h

 PDF
Telefon: +48717443100

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem zachodniopomorskim
Szukasz pracy na kolejne tygodnie? Dołącz do zespołu firmy Hessing w miejscowości Helmond!

Hessing B.V. to firma, która zajmuje się przetwarzaniem warzyw i owoców i produkuje ponad 7 milionów opakowań pysznych i zdrowych sałatek tygodniowo.

Do Twoich zadań na stanowisku pracownika produkcji będą należeć takie zadania jak:
• Krojenie i przetwarzanie warzyw i owoców
• Układanie paczek zbiorczych na palecie
• Kontrola jakości produktów
• Dbanie o utrzymanie czystości

To manualna praca, w pozycji stojącej, która odbywa się w chłodnych warunkach. Zmiany planowane są 7 dni w tygodniu i rozpoczynają się o różnych godzinach: 5.00, 6.00, 7.00, 8.00 – podobnie na zmianie popołudniowej. 3 zmiana startuje o 21:30 lub 22:30 w zależności od działu.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• Stawka godzinowa: 11.98 EUR +8.33% dodatek wakacyjny = 12.98 EUR
• Dodatki za pracę w godzinach wieczornych (25%), nocki i soboty (40%) oraz niedziele (100%)
• Elastyczne godziny pracy + możliwość nadgodzin
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Pomoc w organizacji transportu do Holandii
• Zorganizowany transport do/z miejsca pracy
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów i programów dla naszych pracowników – OTTO Rewards, Fit/at/OTTO czy Happy OTTO Wish!

WYMAGANIA:
• Prawo jazdy
• Chęć pracy przez dłuższy okres
• Gotowość do pracy w temperaturze maks. 5ᵒC

Jesteś zainteresowany/-a? Aplikuj, a nasz rekruter odpowie na wszystkie Twoje pytania. CV prosimy o przesyłanie na adres: mmega@ottoworkforce.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google