www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:71 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Lakiernik Samochodowy - Pewna Praca W Niemczech Z Wysoką Pensją

Lakiernik Samochodowy - Pewna Praca W Niemczech Z Wysoką Pensją

 PDF
Telefon: +48515909950, +48515909950

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Poza województwem zachodniopomorskim
HR Navigator zatrudni osoby do pracy w Niemczech

HR Navigator poszukuje osoby w zawodzie:
LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Praca: Nesselwang, Bawaria
WYMAGANIA PRACODAWCY:
1. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
2. Wcześniejsza praca oraz wykształcenie w zawodzie lakiernika samochodowego zwiększy szanse na zatrudnienie
3. Uczciwość, pracowitość i dokładność w wykonywanej pracy

OPIS STANOWISKA PRACY:

1. szpachlowanie powierzchni pojazdów
2. szlifowanie
3. brak konieczności pomocy w pracy
4. posługiwanie się farbami gruntowymi oraz wodnymi
OFERTA:
1. 13-15 euro brutto/h (w zależności od ilości miesięcy pracy)
2. Wynagrodzenie miesięczne 1400 – 1800 € netto/miesiąc
3. W zależności od chęci pracownika, możliwość pracy w nadgodzinach
4. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez firmę
5. Umowa o pracę tymczasową
6. Dla pracowników oferujemy kartę EKUZ oraz druk A1
7. Możliwość dłuższej współpracy wraz z rozwojem zawodowym
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Kontakt telefoniczny: +48 571 322 116 +48 571 322 118 +48 515 909 950, +48 572 505 720, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google