www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:62 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Magazynowy – Praca W Niemczech Contrain

Pracownik Magazynowy – Praca W Niemczech Contrain

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem zachodniopomorskim
Pracownik magazynowy – praca w Niemczech Contrain

10,15 euro brutto / h

Praca tymczasowa Niemcy Magazyny Status oferty: Aktualna

Zakres obowiązków
kompletowanie zamówień na magazynie
przygotowywanie towaru do wysyłki
wyszukiwanie towarów według określonego klucza
zbieranie zamówień za pomocą skanera
obsługa akumulatorowego wózka jezdniowego

Czego oczekujemy
odpowiedzialność oraz chęci do pracy
dyspozycyjność na min. 5 miesięcy
umiejętność szybkiego uczenia się
gotowość do pracy zmianowej

Co oferujemy
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)
możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej
możliwość wzięcia udziału w programie rekomendacyjnym

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej : Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań , oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail : rekrutacja(at)contrain.pl lub marketing(at)contrain.pl
Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail : iod(at)contrain.pl
a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 221 k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.
b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.
c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy
Pełną treść klauzuli informującej o przetwarzaniu danych osobowych oraz o Państwa prawach, można znaleźć w linku: http://contrain.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/#informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych
Dodatkowo prosimy o dodanie klauzuli do CV: „ Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z obecną rekrutacją oraz dla celów związanych z przyszłymi rekrutacjami realizowanymi przez Współadministratorów – Contrain Poland Sp. z o.o. oraz Contrain Sp. z o.o.”

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj.zachodnio-pomorskiego jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 61 853 83 72 , +48 503 193 249

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google