www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:45 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:5843

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 

Strony partnerskie
 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Szkoła Językowa Online Motivation

Szkoła Językowa Online Motivation


 PDF
Telefon: 531977667

Cena: PLN 65.00
Rodzaj: Oferuję

Tagi:              
 
WWW

Miasto/a:
 Powiat kołobrzeski
 Powiat koszaliński
 Powiat szczecinecki
Kursy językowe w szkole Motivation

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA! Zmotywuj się do nauki ANGIELSKIEGO, FRANCUSKIEGO, NIEMIECKIEGO lub ROSYJSKIEGO. Prowadzimy też zajęcia POLSKIEGO dla obcokrajowców.

MOTIVATION to szkoła językowa online, która łączy skuteczną naukę języka obcego przez Skype opartą na autorskiej metodzie nauczania w połączeniu z technikami motywacyjnymi.

W tej chwili, kiedy czytasz to ogłoszenie, mamy ostatnie wolne miejsca na zajęcia INDYWIDUALNE lub w PARACH.

Jeśli chcesz wiedzieć, DLACZEGO warto uczyć się z nami online, przeczytaj suche fakty- bez zbędnego marketingowego blefu:

1. Mamy ponad 100 pozytywnych opinii naszych byłych i obecnych uczniów. Sprawdź sam:

- http://www.motivation.edu.pl/opinie.html

- https://www.e-korepetycje.net/motivation-szkola-online#opinie

- www.facebook.com/szkolamotivation2. Nie pracujemy tylko na Skype. Masz dostęp również do swojej indywidualnej tablicy, na której nasi nauczyciele umieszczają przed lekcją przygotowane dla Ciebie materiały.

W razie problemów ze Skype mamy dostępny wygodny komunikator (bez rejestracji/logowania), który działa nawet przy niskiej jakości połączenia.GRATIS! Po każdej lekcji otrzymujesz MOTI-Notes, czyli zestaw słówek z lekcji (z obrazkami i wymową oraz z dodatkowymi ćwiczeniami na utrwalenie słownictwa).3. Między zajęciami kontaktujesz się w języku obcym, ponieważ praktyczna nauka języka jest dla nas priorytetem.4. Oszczędzasz mnóstwo czasu- zarówno na dojazdy do stacjonarnej szkoły językowej (nie tracąc pieniędzy na benzynę, czy bilet), ucząc się w grupie masz stałe godziny lekcji, których nie możesz dopasować do swoich obowiązków (u nas możesz uczyć się w terminach STAŁYCH LUB ZMIENNYCH- to zależy tylko od Ciebie), jak również osiągasz szybsze postępy, bo w MOTIVATION jesteś otoczony językiem nie tylko podczas czasu lekcji.PS. Wystawiamy faktury w języku polskim i obcym, zaświadczenia o nauce i certyfikaty biegłości językowej.Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na darmową lekcję, napisz do nas- biuro@motivation.edu.pl (odpowiadamy w ciągu 24h, ale zazwyczaj szybciej) lub zadzwoń +48531977667 (sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00). Zapraszamy serdecznie, Damian Bożek- dyrektor szkoły i zespół MOTIVATIONSzkoła Językowa Online Motivation
Szkoła Językowa Online Motivation
 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 zachodniopomorskatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.