www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:26 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:5883

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

    Strony partnerskie

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Magazynowa Bez Doświadczenia!

    Praca Magazynowa Bez Doświadczenia!

     PDF
    Telefon: 723190990

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:

    Miasto/a:

    Szczecin
    Szukasz pracy bez doświadczenia od zaraz? Trafiłeś idealnie! Dołącz do nas jako pracownik magazynowy światowego lidera w branży e-commerce.

    Twoje zadania:
    • wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
    • układanie towaru na półki
    • kompletowanie zamówień
    • przygotowanie towaru do wysyłki

    Oferujemy:
    • wynagrodzenie 15zł brutto/h
    • możliwość uzyskania do 15% premii
    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • obiady za 1zł!
    • prywatną opiekę medyczną
    • 26 dni urlopu – już od pierwszego dnia pracy!
    • ubezpieczenie grupowe
    • inne, dodatkowe benefity
    • bezpłatny transport z ponad 100 miejscowości!

    Jeśli jesteś:
    • gotowy do pracy na dwie zmiany
    • masz dobrą kondycję fizyczną
    • możesz pracować w systemie 10 – godzinnym
    • jesteś osobą odpowiedzialną

    Nie czekaj, zadzwoń lub napisz już teraz!
    Kontakt: +48 723 190 990 lub 723 190 259
    Rekrutacja online: www.adecco.pl/magazyn

    Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. Adecco Poland sp. z o.o. to Agencja zatrudnienia o nr 364.

    Podziel się

    Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google