www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:36 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Magazynowa Na Pół Etatu Bez Doświadczenia!

Praca Magazynowa Na Pół Etatu Bez Doświadczenia!

 PDF
Telefon: 723190990

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Szczecin
Szukasz pracy na pół etatu od zaraz? Trafiłeś idealnie! Dołącz do nas jako pracownik magazynowy światowego lidera w branży e-commerce.

Twoje zadania:
• wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
• układanie towaru na półki
• kompletowanie zamówień
• przygotowanie towaru do wysyłki

Oferujemy:
• wynagrodzenie 15zł brutto/h
• możliwość uzyskania do 15% premii
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• obiady za 1zł!
• prywatną opiekę medyczną
• 26 dni urlopu – już od pierwszego dnia pracy!
• ubezpieczenie grupowe
• inne, dodatkowe benefity
• bezpłatny transport z ponad 100 miejscowości!

Jeśli jesteś:
• gotowy do pracy na pół etatu!
• masz dobrą kondycję fizyczną
• możesz pracować w systemie 10 – godzinnym
• jesteś osobą odpowiedzialną

Nie czekaj, zadzwoń lub napisz już teraz!
Kontakt: +48 723 190 990 lub 723 190 259
Rekrutacja online: www.adecco.pl/magazyn

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. Adecco Poland sp. z o.o. to Agencja zatrudnienia o nr 364.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google