www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:62 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Tłumacz - Praca Zdalna

Tłumacz - Praca Zdalna

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Powiat kamieński
 Powiat kołobrzeski
 Powiat koszaliński
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

Wymagania:

– biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

– doskonała znajomość języka polskiego

– obsługa komputera (MS Office)

– wykształcenie wyższe

– gotowość do pracy zdalnej

– doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane

Zakres obowiązków:

– bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

– korekta językowa gotowych tekstów,

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia

– umowa o pracę

– możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.

praca@netkadra.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google