www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:35 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Monter Rusztowań Do Pracy W Niemczech

Monter Rusztowań Do Pracy W Niemczech

 PDF
Telefon: 535812112

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Powiat gryficki
 Powiat kołobrzeski
 Powiat pyrzycki
wykonywanie montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Firma z 21 letnim doświadczeniem w obsłudze obiektów przemysłowych i budownictwa ogólnego poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER RUSZTOWAŃ DO PRACY W NIEMCZECH

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

• wykonywanie montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

• uprawnienia Montera Rusztowań wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa

• doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

• mile widziane posiadanie certyfikatu SCC lub VCA

• 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski przed rozpoczęciem pracy na budowie eksportowej

• mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest warunkiem)

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – oddelegowanie do pracy w Niemczech

• wynagrodzenie 6700-9200 zł netto/mc

• zapewniamy narzędzia oraz ubrania robocze

• przejazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na budowie w Niemczech

• wyjazd i powrót na kontrakt oraz zjazdy Święta pokrywa pracodawca

• dodatkowe wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne, dodatki funkcyjne oraz premie uznaniowe

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

Kontakt telefoniczny z Olgą Budelewska pod nr: 535 812 112

e- mail: olga.budelewska@pracownicybudowlani.pl