www.zachodniopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:36 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:125 | Ogłoszeń:10074

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Strony partnerskie

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Murarz – Praca W Niemczech

Murarz – Praca W Niemczech

 PDF
Telefon: 518200962

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Powiat choszczeński
Niemcy,Budowa

MURARZ

Miejsce pracy: Niemcy (Hamburg)

ZADANIA:

- prace murarskie na budowie,

WYMAGANIA:

- min. rok doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza,

- dokumenty potwierdzające kwalifikacje,

- mile widziana umiejętność murowania bloczków na kleju,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego,

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- pracę na podstawie polskiej umowy o pracę i oddelegowanie do pracy za granicę,

- zakwaterowanie, dojazd i przejazd na budowę – bezpłatne i zorganizowane przez Pracodawcę,

- atrakcyjne wynagrodzenie od 1800 euro/netto miesięcznie + zwrot podatku dochodowego (do 360 euro netto/miesięcznie), płatny urlop wypoczynkowy.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą linku:

kinga.brzozowska@pracownicybudowlani.pl

lub kontakt telefoniczny z Kingą Brzozowską pod nr: 518 200 962

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google